Hakkımızda

Hakkımızda

ADIN Oto Donanım San. Ve Tic. A.Ş., Diniz Adient’in 2016 yılında Gönen’de kurulan otomobil koltuk kılıfı kesim & dikim fabrikasıdır.

ADİN, Diniz Adient’in tüm süreçlerini daha da geliştirerek uygulamıştır, Diniz Adient ve Adient şirketleri tarafından yıllarca biriktirilen tüm uzmanlık doğrudan ADİN’e aktarılmıştır. Dolayısıyla ADİN, hali hazırda yılların bilgi birikimiyle otomobil koltuk kılıfları üretmektedir.

ADİN, üretim tesislerinde gerekli tüm bölüm ve faaliyetlere sahiptir. Koltuk kılıf hammaddeleri (rulo kumaşlar, plastik profiller, iplikler, rapeller … vs) hammadde malzeme depolarında kabul işleminden geçerek stoklanır.

Rulo kumaş ve plaka kumaş, vinil, sünger, halı malzemeleri hammadde malzeme ambarından kesim bölümüne aktarılır. Kesim işlemi, serim işlemi ile başlayan kılıf üretim sürecinin başlangıç noktasıdır. Kesilecek olan tüm malzemeler önce kesim hazırlığı için serim masalarına serilir. Kesim makinesine transfer edilir ve kesim, ileri teknoloji CNC Kesim makineleri ve pres makinesinde yapılır.

Ürün paketlenmesi her müşteriye özel, ürün kalitesini ve maliyetlerin düşürülmesini de dikkate alarak farklı ambalaj türlerini gerçekleştirdiğimiz en iyi iş uygulamalarımızdan biridir.

Ürün geliştirmenin ilk aşamalarından başlayarak her aşamada şeffaf iletişimle müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

ss22

Gönen Fabrikası ( 7.000 m² )
Çalışan Sayısı: 325+
Müşteriler
Nissan:  155.000 Araç/Yıl
Ford:  1.000.000 Başlık/Yıl